Dosada forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sundjer Bob vam moze spasiti zivot

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Brankomir
Admin
Admin
Brankomir


Posts : 417
Join date : 11.12.2009

Sundjer Bob vam moze spasiti zivot Empty
PočaljiNaslov: Sundjer Bob vam moze spasiti zivot   Sundjer Bob vam moze spasiti zivot Icon_minitimePet Maj 07, 2010 12:02 pm

Sundjer Bob vam moze spasiti zivot 135_v167566p0

Devojčica spasila drugaricu Hajmlihovim zahvatom, koji je naučila iz popularnog crtaća.

Mirijam Starobin (12) iz Long Biča bila je na času muzičkog, kada je njena drugarica počela da se davi žvakom. Mirijam joj je pritrčala s leđa, pravilno i brzo izvela Hajmlihov zahvat i uspela da joj otvori disajne puteve.

"Nisam razmišljala, već sam automatski postupila. Posle ni sama nisam mogla da verujem da sam tako brzo reagovala", rekla je Mirijam.

Ona je dodala da je Hajmlihov zahvat zapamtila iz epizode "Sunđer Boba", u kojoj se Lignjoslav davi klarinetom, a Sunđer Bob i Patrik ga spašavaju.

Producenti popularne crtane serije izjavili su da je moguće da je Mirijam "inspirisao" Sunđer Bob, ali da je zahvat verovatno videla negde drugde.
Nazad na vrh Ići dole
https://dosada.forumakers.com
DDrraGaaan
E sada sam najdosadniji covjek na svijetu
E sada sam najdosadniji covjek na svijetu
DDrraGaaan


Posts : 418
Join date : 06.02.2010
Age : 30

Sundjer Bob vam moze spasiti zivot Empty
PočaljiNaslov: Re: Sundjer Bob vam moze spasiti zivot   Sundjer Bob vam moze spasiti zivot Icon_minitimeSub Maj 08, 2010 10:42 am

vau....eto razlog vise da gledamo Sundjer Boba Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Sundjer Bob vam moze spasiti zivot
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dosada forum :: Dosadna Zabava :: Zanimljivosti-
Skoči na: