Dosada forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Mislite da je wow zarazan?

Ići dole 
AutorPoruka
Brankomir
Admin
Admin
Brankomir


Posts : 417
Join date : 11.12.2009

Mislite da je wow zarazan? Empty
PočaljiNaslov: Mislite da je wow zarazan?   Mislite da je wow zarazan? Icon_minitimeUto Mar 09, 2010 11:03 am

Možda je Indija jedna od država koje imaju nuklearnu energiju, i zemlja sa velikom filmskom industrijom, ali ova zemlja dodala je još jedan 'dragulj' u svoju kolekciju. A taj 'dragulj' je Guinnesov svjetski rekord za igru "Grand Theft Auto IV." 26-togodišnji "Chirantan Patnaik" sada posjeduje službeni rekord u neprekidnom igranju "GTA IV".

"Postoji mnogo igara koje sam igrao neprekidno," izjavio je Patnaik, za Zee News. "Ali nikad nisam pokušao igrati ovu igru tako dugo. Kako god, znao sam da to mogu učiniti nakon što sam vidio svog brata kako je igra."

Patnaik kaže da su mu redovne vježbe, trčanje i joga pomogli da igra dugo vremena, i tako je oborio rekord od 28 sati i jedne minute koji je držao amerikanac.

"Najduže neprekidno igranje igre 'Grand Theft Auto IV' je 40 sati i 20 minuta. To je učinio Chirantan Patnaik (iz Indije), u službenim prostrijama gaming bloga NeuralChaos.com od 4-6 septembera 2009. godine," napisala je Karolina Thelin u službenom izvješću za Guinesovu knjigu rekorda.

Novi rekorder ima veće ambicije, i sada želi da obori svoj rekord tako što će igrati neprekidno 48 sati. Trebao bi biti oprezan, jer je jedan igrač iz Južne Koreje igrajući "Starcraft"-a premiunuo nakon što se približio 50 sati neprekidne igre.

Koliko ste vi sati najviše proveli igrajući jednu igru? Da li mislite da možete igrati više od 40 sati neprekidno? Ostavite svoj komentar. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://dosada.forumakers.com
 
Mislite da je wow zarazan?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dosada forum :: Rupa :: Rupa-
Skoči na: