Dosada forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Mladic odrezao kitu nozem

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Brankomir
Admin
Admin
Brankomir


Posts : 417
Join date : 11.12.2009

Mladic odrezao kitu nozem Empty
PočaljiNaslov: Mladic odrezao kitu nozem   Mladic odrezao kitu nozem Icon_minitimePet Maj 07, 2010 12:00 pm

VRATILI MU GA: Mladić (24) iz Ljubuškog se posvađao s majkom i u bijesu nožem odrezao penis. U bolnici su uspjeli mu ga prišiti natrag.

Piše: D. Herceg, J. Trifunović | zadnja izmjena prije 59 min.


Mladic odrezao kitu nozem Bih-mladic-24-si-otkinuo-penis-i-onda-ga-dao-majci_550x386n_298527
Mladić je zbrinut u mostarskoj bolnici



Žestoko se posvađao s majkom. Vikao je. Cijela kuća se tresla. Bio je bijesan. Nije znao što učiniti. Uzeo je nož i odrezao si penis. Dao ga je preneraženoj majci. Krv je šikljala, a on u šoku nije ni shvaćao što se događa. Pozvali su Hitnu, koja ga je iz Ljubuškog odvezla u 40-ak kilometara udaljeni Klinički bolnički centar u Mostaru. Mladić je cijelim putem vrištao od bolova. Smješten je na urologiju i liječnici su ga operirali. Glasnogovornica bolnice Ana Marija Dedić rekla je kako je mladić trenutačno stabilno. Prebacit će ga na psihijatriju. Nije poznato zašto se sin posvađao s majkom i tako se unakazio. Ginekolog Zlatko Hrgović, koji se u Frankfurtu bavi operacijama promjene spola, kaže da se odsječeni penis bez problema može prišiti i nakon toga u svakom smislu najnormalnije funkcionirati. Penis se vraća mikrokirurškom operacijom kojom se sašije mokraćna cijev, krvne žile i živci. Ipak, uvjet je da od traume do operacije prođe maksimalno šest sati i da ud bude na hladnom. Prof. dr. Hrgović je rekao kako je svojedobno u Hannoveru, dok je radio na urologiji, imao pacijenta kojem je partnerica odgrizla dio penisa. Liječnici su mu prišili odgriženi dio, a muškarac je nakon operacije ponovno imao erekciju i mokrio je bez poteškoća.
- Koristio se oštrim kuhinjskim nožem jer je rez bio gladak. Mladić, nasreću, nije izgubio puno krvi - rekla nam je zaposlenica bolnice Mostar.
Nazad na vrh Ići dole
https://dosada.forumakers.com
DDrraGaaan
E sada sam najdosadniji covjek na svijetu
E sada sam najdosadniji covjek na svijetu
DDrraGaaan


Posts : 418
Join date : 06.02.2010
Age : 30

Mladic odrezao kitu nozem Empty
PočaljiNaslov: Re: Mladic odrezao kitu nozem   Mladic odrezao kitu nozem Icon_minitimeSub Maj 08, 2010 10:44 am

ccccccccccc koji bolestan lik.......
da si odreze kitu, ali boli ga uvo, uvjek mu je mogu ponovo prisiti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Brankomir
Admin
Admin
Brankomir


Posts : 417
Join date : 11.12.2009

Mladic odrezao kitu nozem Empty
PočaljiNaslov: Re: Mladic odrezao kitu nozem   Mladic odrezao kitu nozem Icon_minitimeSub Maj 08, 2010 3:02 pm

Naravno, dragane ajmo i mi odrezati sebi kitu, mozda i mi budemo u novinamaaaa
Nazad na vrh Ići dole
https://dosada.forumakers.com
DDrraGaaan
E sada sam najdosadniji covjek na svijetu
E sada sam najdosadniji covjek na svijetu
DDrraGaaan


Posts : 418
Join date : 06.02.2010
Age : 30

Mladic odrezao kitu nozem Empty
PočaljiNaslov: Re: Mladic odrezao kitu nozem   Mladic odrezao kitu nozem Icon_minitimeNed Maj 09, 2010 12:10 am

cc..
ja vec odrezao alii nece da stave u novine, kazu nisi prvi u BiH koji je to uradio..tako da ne vrijedi :'(
Nazad na vrh Ići dole
Koljac new age djubradi
E sada sam najdosadniji covjek na svijetu
E sada sam najdosadniji covjek na svijetu
Koljac new age djubradi


Posts : 431
Join date : 27.01.2010

Mladic odrezao kitu nozem Empty
PočaljiNaslov: Re: Mladic odrezao kitu nozem   Mladic odrezao kitu nozem Icon_minitimePon Maj 17, 2010 3:30 pm

kru te nepecen!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mladic odrezao kitu nozem Empty
PočaljiNaslov: Re: Mladic odrezao kitu nozem   Mladic odrezao kitu nozem Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mladic odrezao kitu nozem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dosada forum :: Dosadna Zabava :: Zanimljivosti-
Skoči na: