Dosada forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sex izmedju muskaraca i zena

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Brankomir
Admin
Admin
Brankomir


Posts : 417
Join date : 11.12.2009

Sex izmedju muskaraca i zena Empty
PočaljiNaslov: Sex izmedju muskaraca i zena   Sex izmedju muskaraca i zena Icon_minitimeČet Feb 18, 2010 3:52 pm

Iako je naše mišljenje da muškarci u društvu non-stop razgovaraju o seksu, to je ustvari pogrešno. Sa druge strane, kad vidite grupu devojaka da se kikoće i razgovara (što se vidja vrlo često), šta mislite, o čemu pričaju?
Pa se posle čudiš što se sve njene drugarice smeškaju dok razgovaraju sa tobom.
Ženska verzija:

-Bila sam sinoć kod Milana.
-IIIIIII, ne zezaj. I kako bilo? Pričaj sve.
-Pa prvo me izveo na večeru i kupio mi cvet. Kako je romantičan... (nakon 5 minuta)... I tako ja pijem vino i pocinjem da gubim kontrolu, i pogledam dole a ono...
-Šta, šta šta?
-Uuuf KIKIKIKIkikikikikikkikiki :sve u glas:
...(nakon 10 min)
I tako, ponudi mi on da me odbaci do njega kući.... kikikikikiki... (nakon 5 min)... Skida me polagano... (3-4 min)... A znaš kakav mu je (20 min kikotanja i priče o spolovilu)... I onda polagano, a ja mu zarijem zube u rame, joj kakva ramena ima (10 min)... Svršim... (5 min)... I na kraju me onako zagrli otpozadi da spavamo.
-Uuuuffff blago tebi. Meni treba jedan takav...
(Priča se nastavlja još pola sata)
....
Muška verzija:

-Gde si sinoć, dogovorili smo se da igramo fudbal?
-Rešio sam da izadjem sa Marijom, pa smo otišli do mene posle.
-Ne zezaj!!! Bio seks?
-Bio.
Nazad na vrh Ići dole
https://dosada.forumakers.com
DDrraGaaan
E sada sam najdosadniji covjek na svijetu
E sada sam najdosadniji covjek na svijetu
DDrraGaaan


Posts : 418
Join date : 06.02.2010
Age : 30

Sex izmedju muskaraca i zena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex izmedju muskaraca i zena   Sex izmedju muskaraca i zena Icon_minitimePet Feb 19, 2010 10:12 pm

Bas smo rjeciti mi muskarci............
Nazad na vrh Ići dole
5ar




Posts : 1
Join date : 24.02.2010

Sex izmedju muskaraca i zena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex izmedju muskaraca i zena   Sex izmedju muskaraca i zena Icon_minitimeSre Feb 24, 2010 9:51 pm

Verovali ili ne, prisustvovao sam kada devojke medjusobno razgovaraju na tu temu... I one pricaju gotovo isto kao i muskarci, samo sto one koriste malo kulturnije reci... U sustini se i ne razlikuje puno.
Nazad na vrh Ići dole
Koljac new age djubradi
E sada sam najdosadniji covjek na svijetu
E sada sam najdosadniji covjek na svijetu
Koljac new age djubradi


Posts : 431
Join date : 27.01.2010

Sex izmedju muskaraca i zena Empty
PočaljiNaslov: Re: Sex izmedju muskaraca i zena   Sex izmedju muskaraca i zena Icon_minitimeSre Feb 24, 2010 10:36 pm

ma nema se sta razlikovati niti pricati o tome... bitno je krljati i to je to.. Cool
Nazad na vrh Ići dole
 
Sex izmedju muskaraca i zena
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dosada forum :: Rupa :: Rupa-
Skoči na: